Goalence
FK Rabotnicki logo

FK Rabotnicki

Macedonia · Kuruluş 1937

FK Rabotnicki maçlarını maç maç takip et: veri tabanlı tahminler, son form, beklenen gol ve tüm turnuvalardaki yaklaşan fikstür.

İç saha

İç saha

Toše Proeski Arena

Şehir

Skopje

Kapasite

32.580

Surface

grass

Son form (son 10)

5G · 2B · 3M
GShkupi 1927 vs FK Rabotnicki0-7
BAkademija Pandev vs FK Rabotnicki2-2
BFK Rabotnicki vs Pelister3-3
MMakedonija GjP vs FK Rabotnicki2-1
GFK Rabotnicki vs Aresimi2-0
MVardar Skopje vs FK Rabotnicki1-0
MFK Rabotnicki vs Shkendija0-3
GStruga vs FK Rabotnicki1-2
GFK Rabotnicki vs Sileks2-0
GBashkimi Kumanovo vs FK Rabotnicki1-2

🎭 Drama Skoru

Bu takım sezon boyunca baskı altında nasıl davranıyor.

Geri Dönüş Oranı

0.0%

0/2

Avantaj Yönetimi

Sezonda hiç öne geçmedi

İlk Golü Attığımızda

İlk Golü Yediğimizde

0.0%

2 maçtan

Geç Atılan Goller

Geç Yenilen Goller

25.0%

1

Tarihsel pattern; bilgilendirme amaçlıdır.

🎨 Oyun Karakteri

Bu takım en güçlü olduğu zaman.

1. Yarı

0.0%

geri dönüş oranı

2. Yarı

0.0%

geri dönüş oranı

📈 Avantaj Eğrisi

0153045607590-1.50

Katıldığı turnuvalar